Masaüstü Top Banner
×

Vizyonumuz

Hediyecik.com.tr  Adam olacak çocukların hayal dünyasına renk katacak en kaliteli ve sağlıklı oyuncakları çocuklara sunmakla beraber adam olmuş ama hala içindeki çocuğu yaşatan büyüklere de oyuncaklar sunmaktadır. Fiili bir mağazası bulunan ve İsteyen müşterilerimizin Mağazamıza  Gelerek  Zengin Ürünyelpazemizden  yerinde  Görerek Ürün satınalabilirler. Hediyecik.com.tr oyuncak sektöründe faaliyet gösteren güvenilir İmalatçı  ve  İtalatcı tedarikçi firmalarla birlikte çalışarak
Ürünleri daha ucuza tedarik ederek  sizdeğerli müşterilerimizie sunmaktayız..
 Biliyoruz ki çocuğunuzun sağlığı siz ebeveynleri endişelendiren en önemli konudur. Bu hassas olduğunuz konu sizin için ne kadar önemliyse bizim içinde aynı ölçüde önemlidir. Dolayısıyla sitemizde yer alan ürünlerin uluslararası standartlarda kalitesi ve güvenirliği tescil edilmiş ürünlere yer vermeyi kendimize misyon edindik.

Size ürünlerimizi sadece satmakla kalmayıp, satış sonrasında karşılaştığınız her türlü sorun ve şikayetinizle ilgilenmeyi taahhüt ediyoruz. Biliyoruz ki internet ortamında alışveriş yapmak çoğu insanın endişe ile yaklaştığı bir konu olmakta ve güven eksikliği hissetmekte. Firma olarak amacımız gerekli altyapımız ve güvenliğimiz ile müşterilerimize rahat bir alışveriş imkanı sunmak ve akıllarındaki soru işaretlerini yüzlerinde birer gülümsemeye çevirmektir.

Ünlü düşünür Montaigne'in “Çocukların oyunu oyun değil, onların en ciddi uğraşıdır” ilkesini de göz önüne alan firmamız, oyuncağın basit bir oyalama aracı değil aynı zamanda çocukların bedensel zihinsel ve duygusal gelişimlerinde önemli rol oynadığının bilincinde olarak ürünlerimizi seçmekte ve müşterilerimize sunmaktayız.

 

                        VİZYONUMUZ

Daha fazlasını sunmak

Hep bir adım ileride olmak

Standart ve beklentileri aşmak

Sektörde çalışanlar ve Bireysel müşteriler tarafından en çok tercih edilen, lider firma olmaktır.

       MİSYONUMUZ

Uzman yöneticilerden oluşan kadromuzla ve

Eğitilmiş kadromuzla

Müşteri beklentilerini doğru anlamak,beklentileri aşmak

İyileştirme hedefini belirlemek

Kaliteyi geliştirmek

Müşteri tatmini ve sadakatini sağlamak

Zamanadeğer vermek

Dürüst olmak

Hataları kabul etmek /öğrenmek

Etkin çalışmak

ÜFİŞ OYUNCAK LOJİSTİK PAZARLAMA

   Başlıca ilkeleri olmuştur

iyi alışverişler dileriz,

   " Farkımız Hizmetimiz "
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.